Створено "ковбасу майбутнього" - без м’яса

19 Червень, 2017 - 10:45

Продуктовий дизайнер Каролін Ніблінг, яка закінчила швейцарську школу дизайну, реалізувала проект під назвою "Ковбаса майбутнього", представлений під час Тижня дизайну в Мілані в 2017 році.

Співпрацюючи з м'ясником і молекулярним шеф-кухарем, Каролін Ніблінг створили різні види ковбас, які можуть змінити наш традиційні звички харчування. Для виробництва "ковбаси майбутнього"» дівчина використовується абсолютно нові і незвичні інгредієнти -- так, наприклад, було створено ковбасу з моркви, абрикосу і кокосу, ковбасу з ягід, фініків і мигдалю, ковбасу з печінки з малиновим желе, а також ковбасу з... борошняних червів, вимочених у соці моркви  і приправлених солоними огірками, каперсами, кмином  і обсмаженими горіхами пекан, повідомляє  aspekty.net.

Каролін Ніблінг зазначає, що вона застосовує тільки традиційні методи  виготовлення ковбас, щоб їх міг зробити будь-який м'ясник без будь-якого спеціального обладнання. "У моєму проекті йдеться про скорочення споживання м'яса, -- каже Каролін Ніблінг. -- Навіть якщо це зменшення всього на 20%, це велике досягнення. Як тільки ми починаємо їсти менше м'яса, ми вже на правильному шляху".

Тим часом фахівці нагадують, що вживання в їжу м'яса завдає серйозної шкоди навколишньому середовищу, і світ був би набагато здоровішим, якби мільйони людей скоротили кількість м'яса в своєму раціоні.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Хтось трохи промерз -- і вже застудився, а комусь ніякі віруси не страшні.
У Сполучених Штатах через зараження стiйкими до медикаментiв  бактерій щороку помирає понад 100 тисяч пацiєнтiв лiкарень.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.