Психологи розповіли, що насправді може ховатися за самотністю

19 Червень, 2017 - 13:00

Американські вчені з'ясували, що самотність посилює егоцентризм. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Personality and Social Psychology Bulletin.

Вивчаючи зв'язок між самотністю і егоцентризм, психологи з університету Чикаго впродовж одинадцяти років спостерігали за 229 учасниками у віці від 50 до 68 років. І підтвердили: самотні люди зазвичай є егоцентричними. Експерти також з'ясували, що існує і зворотний зв'язок -- егоцентризм, в свою чергу, обумовлює самотність.

"Було очікувано, що самотність впливає на егоцентризм, але зворотний ефект став для нас справжнім сюрпризом", -- відзначає один з авторів дослідження.

У майбутньому вчені мають намір провести нові дослідження, щоб зрозуміти, як зробити людей менш самотніми, як пише healthinfo.ua.

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.