Психологи розповіли, що насправді може ховатися за самотністю

19 Червень, 2017 - 13:00

Американські вчені з'ясували, що самотність посилює егоцентризм. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Personality and Social Psychology Bulletin.

Вивчаючи зв'язок між самотністю і егоцентризм, психологи з університету Чикаго впродовж одинадцяти років спостерігали за 229 учасниками у віці від 50 до 68 років. І підтвердили: самотні люди зазвичай є егоцентричними. Експерти також з'ясували, що існує і зворотний зв'язок -- егоцентризм, в свою чергу, обумовлює самотність.

"Було очікувано, що самотність впливає на егоцентризм, але зворотний ефект став для нас справжнім сюрпризом", -- відзначає один з авторів дослідження.

У майбутньому вчені мають намір провести нові дослідження, щоб зрозуміти, як зробити людей менш самотніми, як пише healthinfo.ua.

Читайте також:

Тема дня

26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.
В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.

Новини

14:00
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
13:00
Вже невдовзі Держпродспоживслужба отримає більше повноважень
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.