Погана новина для чоловіків: їхні серця старіють швидше

19 Червень, 2017 - 14:00
Як виявилося, серця жінок і чоловіків старіють по-різному

Вчені з Балтімора (США) кажуть,  що серця жінок і чоловіків старіють зовсім не однаково. Це відбувається в різному темпі, а  вікові зміни у сердець будуть не однакові.

В першу чергу дослідники відзначили, що серця чоловіків піддаються старінню раніше жіночих. Вони починають збільшуватися в об'ємі. Це призводить до того, що в органі поміщається вже менше крові, що відповідно впливає на кровоносну систему.

У той же час у жінок нічого подібного не відбувається. У них змінюється в розмірах лише лівий шлуночок. Цей відділ стає меншим, повідомляє supreme2.ru.А ось загальний обсяг серця залишається колишнім. Це також впливає на  функціонування органу та й всієї кровоносної системи, але дещо по-іншому.

Чому є такі  відмінності в старінні жіночих і чоловічих сердець, наразі невідомо. Зараз вчені намагаються це зрозуміти, як і те, до чого призводять такі відмінності.

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.