Погана новина для чоловіків: їхні серця старіють швидше

19 Червень, 2017 - 14:00
Як виявилося, серця жінок і чоловіків старіють по-різному

Вчені з Балтімора (США) кажуть,  що серця жінок і чоловіків старіють зовсім не однаково. Це відбувається в різному темпі, а  вікові зміни у сердець будуть не однакові.

В першу чергу дослідники відзначили, що серця чоловіків піддаються старінню раніше жіночих. Вони починають збільшуватися в об'ємі. Це призводить до того, що в органі поміщається вже менше крові, що відповідно впливає на кровоносну систему.

У той же час у жінок нічого подібного не відбувається. У них змінюється в розмірах лише лівий шлуночок. Цей відділ стає меншим, повідомляє supreme2.ru.А ось загальний обсяг серця залишається колишнім. Це також впливає на  функціонування органу та й всієї кровоносної системи, але дещо по-іншому.

Чому є такі  відмінності в старінні жіночих і чоловічих сердець, наразі невідомо. Зараз вчені намагаються це зрозуміти, як і те, до чого призводять такі відмінності.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.