Стало відомо про нові причини безсоння

20 Червень, 2017 - 11:30

Підвищення температури повітря в нічний час негативно позначається на якості сну, скорочуючи його. Про це говорять вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго (США).

У дослідженні, що тривало протягом дев'яти років, взяли участь 765 тисяч американців. Вчені порівнювали дані людей про безсонні ночі зі спостереженнями за температурою повітря, наданими Національним центром екологічної інформації.

За словами одного з авторів дослідження Ніка  Обрадовіча,  аномальне підвищення температури в нічний час всього на один градус за Цельсієм призводить до того, що в місяць на кожні 100 осіб припадає три безсонні ночі.

Якщо уявити, що стрибки температури спостерігатимуться щодня протягом місяця, то можна говорити вже про дев'ять мільйонів ночей з недостатнім сном за аналогічний період. За оцінками вчених, якщо так піде і далі, то до 2050 року "тривожні" показники можуть вирости удвічі, пише newsyou.info.

Причому з віком залежність сну від температури повітря посилюється. Так, люди у віці 65 років і старше в два рази більше страждають від проблем зі сном, ніж молодь.

"Негативний ефект теплих ночей найчастіше, що очевидно, спостерігається влітку. Можна припустити, що в теплих країнах люди сильніше страждають від проблем зі сном. Чи так це, стане відомо після ряду додаткових досліджень",--- сказав учений.

Фахівці нагадують, що недостатній сон робить людину більш сприйнятливим до захворювань, а також негативно позначається на психологічному стані.

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
11:00
У лікарів побільшало пацієнтів, стан яких погіршився через різкі перепади температури та атмосферного тиску.
16:42
Вчені дослідили 95% мутацій, здатних призвести до розвитку пухлини.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.