Спеціалісти попередили про загрозу здоров'ю, яку становлять популярні влітку засоби гігієни

19 Червень, 2017 - 17:15

Науковці попереджають: антиперспіранти містять протимікробних речовин, але крім того - органічні солі алюмінію і цинку, які звужують протоки потових залоз і на деякий час блокують їхню діяльність. При тім відбувається закупорка місць природного виходу, пише invaders.com.ua. У підсумку ці відпрацьовані і вже
шкідливі речовини затримуються в організмі, засмічуючи його і порушуючи обмінні процеси.

Зважаючи на це, фахівці радять користуватись, так званими, кристалами – шматками спеціальної солі, яку потрібно змочувати водою і наносити на шкіру під пахвами. Суть їх дії не в тому, щоб закупорити пори, а в тому, щоб не дати розмножуватися бактеріям, які і викликають неприємний запах.

Щоправда, підходить це тільки тим, у кого є можливість часто ходити в душ. Тоді бактерії, які в суміші з потом дають запах, не встигатимуть розмножуватися, і неприємного запаху не буде. 


 

Читайте також:

Тема дня

Японські науковці дійшли висновку, що жоден інший продукт не має такого позитивного впливу на фізичний та психічний стан людини, як риба.
26 червня - Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг налічує вже майже 100 років.

Новини

13:02
Фахівці з Гарвардської школи богослів'я в США впевнені, що спорт компенсує релігійні потреби людини
12:01
Деіякі люди вживають мега-дози вітаміну D, через що у них виникає ризик каменів в нирках і навіть раку
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.