Спеціалісти попередили про загрозу здоров'ю, яку становлять популярні влітку засоби гігієни

19 Червень, 2017 - 17:15

Науковці попереджають: антиперспіранти містять протимікробних речовин, але крім того - органічні солі алюмінію і цинку, які звужують протоки потових залоз і на деякий час блокують їхню діяльність. При тім відбувається закупорка місць природного виходу, пише invaders.com.ua. У підсумку ці відпрацьовані і вже
шкідливі речовини затримуються в організмі, засмічуючи його і порушуючи обмінні процеси.

Зважаючи на це, фахівці радять користуватись, так званими, кристалами – шматками спеціальної солі, яку потрібно змочувати водою і наносити на шкіру під пахвами. Суть їх дії не в тому, щоб закупорити пори, а в тому, щоб не дати розмножуватися бактеріям, які і викликають неприємний запах.

Щоправда, підходить це тільки тим, у кого є можливість часто ходити в душ. Тоді бактерії, які в суміші з потом дають запах, не встигатимуть розмножуватися, і неприємного запаху не буде. 


 

Читайте також:

Тема дня

В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.
Коли вам за сорок, маєте бути готовими до проблем із тиском. За статистикою, кожен третій українець після сорока -- гіпертонік. Ще стільки ж не знає про свою хворобу.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.