Складено список причин, через які слід відмовитись від вживання сметани

21 Червень, 2017 - 16:45

Шкоду сметана може нанести в поєднанні з високоуглеводними стравами, зокрема, мова про картоплю та хліб. Особливо не слід зловживати такою їжею людям із захворюваннями серцево-судинною системою і підвищеним тиском, пише maximum.fm.

Також медики попередили, мовляв, цей продукт завдає надмірного навантаження на печінку та жовчний міхур, може призвести до порушень жирового обміну. Через підвищену кислотність не рекомендується вживати сметану людям з гастритом. А ще до обмежень щодо додавання сметани до раціону слід вдаватись особам
із надмірною вагою.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.