Виявлено найкорисніший інгредієнт середземноморської дієти

25 Червень, 2017 - 17:02

Не секрет, що середземноморська дієта знижує ризик виникнення безлічі проблем зі здоров'ям, включаючи деменцію. Вчені з Університету Темпл (США) з'ясували, який з інгредієнтів цієї дієти є найбільш корисними. Це оливкова олія Extra Virgin.

Фахівці провели дослідження на мишах з хворобою Альцгеймера. Дослідники розділили тварин на дві групи. Перша група дотримувалася дієти, збагаченої оливковою олією, а друга харчувалася так само, як раніше. Оливкову олію вводили в раціон мишей, коли тим було 6 місяців (до появи характерних симптомів деменції).

Дослідження показало: у віці 9 і 12 місяців гризуни з першої групи значно краще справлялися з тестами на робочу пам'ять, просторову пам'ять і здатність до навчання, пише nastroenie.com.

Крім того, в процесі вивчення тканин мозку мишей вчені помітили, що у тварин з першої групи збереглася цілісність зв'язків між нейронами. Також у цих гризунів був активований механізм аутофагії, завдяки чому в їх мозку знижувався рівень амілоїдних бляшок і фосфорильованого тау-білка, пов'язаних з хворобою Альцгеймера.

Тож саме вживання оливкової олії здатне ефективно захистити від старечої недоумкуватості, вважають вчені.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.