Виявлено найкорисніший інгредієнт середземноморської дієти

25 Червень, 2017 - 17:02

Не секрет, що середземноморська дієта знижує ризик виникнення безлічі проблем зі здоров'ям, включаючи деменцію. Вчені з Університету Темпл (США) з'ясували, який з інгредієнтів цієї дієти є найбільш корисними. Це оливкова олія Extra Virgin.

Фахівці провели дослідження на мишах з хворобою Альцгеймера. Дослідники розділили тварин на дві групи. Перша група дотримувалася дієти, збагаченої оливковою олією, а друга харчувалася так само, як раніше. Оливкову олію вводили в раціон мишей, коли тим було 6 місяців (до появи характерних симптомів деменції).

Дослідження показало: у віці 9 і 12 місяців гризуни з першої групи значно краще справлялися з тестами на робочу пам'ять, просторову пам'ять і здатність до навчання, пише nastroenie.com.

Крім того, в процесі вивчення тканин мозку мишей вчені помітили, що у тварин з першої групи збереглася цілісність зв'язків між нейронами. Також у цих гризунів був активований механізм аутофагії, завдяки чому в їх мозку знижувався рівень амілоїдних бляшок і фосфорильованого тау-білка, пов'язаних з хворобою Альцгеймера.

Тож саме вживання оливкової олії здатне ефективно захистити від старечої недоумкуватості, вважають вчені.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.