Науковці визначили категорію дітей, які в майбутньому матимуть високу посаду й щастя в особистому житті

28 Червень, 2017 - 18:00

За даними нового дослідження, більше заробляють іті особи, котрі були популярними серед однолітків у підлітковому віці. Вони ж є успішнішими в навчанні і в подальшому мають міцніші романтичні стосунки.   А у тих, хто не був популярний в школі, підвищений ризик зловживання психоактивними речовинами, ожиріння, депресії та інших проблем, пише expres.ua.

Мітч Прінштейн, автора дослідження, пояснив, що популярність у підлітковому віці відіграє важливішу роль, ніж навіть рівень інтелекту, сімейні фактори та психологічний стан. Виявилось, що цей чинник особливим чином впливає на мозок,
змінюючи соціальне сприйняття, емоції і реакцію на стрес. У підлітковому віці людина починає розуміти, що про неї думають інші. А спогади, які зберігаються з того часу, й визначають формування майбутніх думок і вчинків.

Психологи вважають: реакція людей на соціальні ситуації - це автоматичне рішення, яке приймається вже через кілька секунд. А ще вчені пояснили: у процесі соціальної взаємодії активується смугасте тіло (ділянка мозку, пов'язана з задоволенням). У підлітковому віці смугасте тіло є особливо чутливим до соціальних нагород. Тому популярність такою важливою.   

Хоча при тім Мітч Прінштейн запевняє, мовляв, навіть якщо ви не були популярними в школі, є можливість почати зпочатку в дорослому віці.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.