Нестача в раціоні цих продуктів призводить до розвитку раку

30 Червень, 2017 - 18:00

Фахівці назвали продукти, нестача яких у раціоні призводить до розвитку діабету, пише expres.ua. За даними вчених, 66% населення ризикує захворіти на діабет другого типу через нестачу в раціоні овочів і фруктів. Британські фахівці виявили, що більшість дорослих споживає їх надто мало. При цьому 75% опитаних навіть не знають, якою має бути денна порція фруктів та овочів.

Тим часом розвитку трьох з п'яти випадків цукрового діабету другого типу можна запобігти, змінивши свою дієту. 

У продуктах рослинного походження міститься найбільше харчових волокон різного складу, від кількості яких в організмі людини залежить мікробіота кишківника. Йдеться про корисні бактерії, які виконують роль такого собі додаткового органа з надзвичайно важливими функціями. Саме ці мікроби переробляють корисні
речовини в організмі людини, а шкідливі -- виводять.

Якщо ж у раціоні мало овочів і фруктів, мала кількість харчовин волокон не забезпечує кишківник необхідною мікробіотою, тоді мікробів мало, немає різноманіття. У результаті засвоюються усі непотрібні й шкідливі речовини, вони не виводяться з організму. Розвивається ожиріння, що провокує розвиток цукрового діабету.

Крім того, йдеться про фактор ризику розвитку атеросклерозу і раку.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.