Лікарі категорично висловилися проти втирання кока-коли в шкіру заради засмаги

17 Липня, 2017 - 11:30

Щоб отримати ідеальну засмагу, дедалі більше людей втирають собі в шкіру кока-колу. Однак косметологи підкреслюють, що така практика надзвичайно небезпечна для здоров'я.

Існує теорія про те, що кока-кола є ідеальною для засмаги, а дехто навіть вважає, що сам колір цього напою дозволяє змінити відтінок шкіри на більш бажаний. Однак ця практика не знаходить підтримки з боку професійних дерматологів. Експерти з Mount Sinai Hospital в Нью-Йорку заявили, що вплив на шкіру за допомогою кока-коли і будь-яких інших газованих напоїв з метою отримання ідеального засмаги є дуже небезпечним. Хоча деяким людям здається, що газована вода прискорює отримання засмаги, в реальності вона піддає шкіру значно більшому ризику пошкоджень від ультрафіолетової радіації, пише medikforum.

Справа в тому, що газовані напої дуже кислотні. Вони можуть збільшувати ступінь проникнення ультрафіолетових променів. В результаті, ймовірність опіків зростає, а разом з нею збільшується і ризик розвитку смертельно небезпечного раку шкіри. Ось чому любителі сонячних ванн повинні користуватися виключно сонцезахисними кремами, які забезпечують достатній захист від небезпечних променів.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.