Розвіяно поширені міфи про секс

1 Липня, 2017 - 10:00

Вчені спростували популярну теорію про те, що секс цікавить, в основному, чоловіків, -- принаймні, в набагато більшому ступені, ніж жінок. Експерти заявили, що це більш характерно для чоловіків старше 30 років. Але до цього віку жінки переганяють чоловіків в частоті занять сексом, констатували дослідники.

Також вони не погодилися з тим, що чоловіки сильно переживають через розміри свого пеніса. Більшість представників сильної статі не турбує ця обставина, і вони цілком задоволені тим, що мають, -- стверджують автори проекту.

Спростовано й інший “чоловічий” міф, а саме -- теорію про підвищену чутливість обрізаного статевого органу. Є багато даних про те, що результати цієї операції, навпаки, притупляють її, подає medikforum.

Заперечують дослідники і нібито позитивний вплив певних продуктів на потенцію, зокрема, устриць. “Таке харчування швидше чинить психологічний вплив. В принципі, будь-який продукт здатний підвищити рівень лібідо”, -- резюмували вчені.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.