Ці овочі і трави врятують жінок від метастазів раку

20 Липня, 2017 - 10:00

Група дослідників з Університету Міссурі (США) виявила, що регулярне споживання овочів і трав (наприклад, селери, брокколі, петрушки і чебрецю) зменшує ймовірність утворення метастазів при раку молочної залози. Секрет в міститься в цих овочах і травах, в з'єднанні — лютеолін.

Фахівці зосередилися на тричі негативному раку грудей. При цьому захворюванні у ракових клітин немає трьох рецепторів, внаслідок чого звичайні ліки не можуть знайти ці клітини, і лікарям доводиться використовувати більш агресивні методи лікування. Через стійкість клітин пухлини до ліків у хворих тричі негативним раком молочної залози часто з'являються метастази, пише inmeds.com.

Вчені провели дослідження на мишах з тричі негативним раком грудей. Дослідження показало, що лютеолін запобігав утворенню метастазів в легенях гризунів. Крім того, побічних ефектів, пов'язані із застосуванням лютеоліна, зареєстровано не було. Дослідники сподіваються, що лютеолін допоможе людям з тричі негативним раком грудей.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.