Науковці виявили простий фактор, який підвищує рівень тестостерона в чоловіків. Мова не про спорт

5 Липня, 2017 - 17:15

Несподівану залежність між роботою організму чоловіка й літнім сезом виявили науковці з Університету в Граці (Австралія). За їх даними, під дією сонячних променів активно виробляється вітамін D, який підвищує рівень чоловічого гормону тестостерону. Відповідно, дефіцит вітаміну D призводить до його зниження.

А це безпосередньо впливає на лібідо, себто, на бажання і можливість чоловіка займатися сексом. А от медики з італійського Університету в Сієні додали, що штучне світло електричних ламп подібним ефетом не забезпечить.

Тож сонячні ванни корисні для чоловіків, адже сприяють підвищенню імунітету, знімають стрес, а також збільшують сексуальне лібідо і покращують еректильну функцію. Про таке пише zhyvyaktyvno.org.

При тім фахівці зазначають, мовляв, за статистикою, кожен четвертий представник сильної статі має низьке лібідо. Ця проблема більш поширена у північних країнах із холодним кліматом, аніж у південних.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.