Експерти заборонили дітям засмагати

9 Липня, 2017 - 13:02
Засмаглу шкіру у дітей названо нездоровою ознакою

Багато батьків на диво необізнані в питаннях впливу сонячних променів на шкіру їх дитини -- про це заявили британські дослідники. Проект за участю Національної служби охорони здоров'я Великобританії показав: батьки з безтурботністю відносяться до дитячої засмаги, тоді як це ознака пошкодження організму.

Вчені закликали батьків не давати дітям засмагати. Адже це, насамперед, пошкодження шкірного покриву, а не символ здоров'я. Проведене дослідження показало, що велика частина батьків (37%) схильні розцінювати засмагу як свідчення гарного здоров'я дитини. Кожен десятий із батьків дітей 2-7 років навіть наполягає на тому, щоб нащадки загоряли, ще 10% спеціально звільняють дітей від одягу, щоб шкіра добре і рівномірно засмагла. Подібні звички фахівці назвали небезпечними.

Вчені нагадали, що ультрафіолетові промені шкідливі для дітей не тільки при прямому впливі, але і в хмарні і прохолодні дні, пише medikforum. Тому, за словами експертів, з березня по жовтень діти повинні бути одягненими відповідно до погоди. Крім того, дітям не потрібно перебувати на сонці з 11 до 15 годин дня, відзначили лікарі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

12:45
Поліненасичені жирні кислоти знижують ризик інфарктів та інсультів і продовжують життя
09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.