Експерти заборонили дітям засмагати

9 Липня, 2017 - 13:02
Засмаглу шкіру у дітей названо нездоровою ознакою

Багато батьків на диво необізнані в питаннях впливу сонячних променів на шкіру їх дитини -- про це заявили британські дослідники. Проект за участю Національної служби охорони здоров'я Великобританії показав: батьки з безтурботністю відносяться до дитячої засмаги, тоді як це ознака пошкодження організму.

Вчені закликали батьків не давати дітям засмагати. Адже це, насамперед, пошкодження шкірного покриву, а не символ здоров'я. Проведене дослідження показало, що велика частина батьків (37%) схильні розцінювати засмагу як свідчення гарного здоров'я дитини. Кожен десятий із батьків дітей 2-7 років навіть наполягає на тому, щоб нащадки загоряли, ще 10% спеціально звільняють дітей від одягу, щоб шкіра добре і рівномірно засмагла. Подібні звички фахівці назвали небезпечними.

Вчені нагадали, що ультрафіолетові промені шкідливі для дітей не тільки при прямому впливі, але і в хмарні і прохолодні дні, пише medikforum. Тому, за словами експертів, з березня по жовтень діти повинні бути одягненими відповідно до погоди. Крім того, дітям не потрібно перебувати на сонці з 11 до 15 годин дня, відзначили лікарі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.