Названо найнебезпечніший в світі продукт

22 Липня, 2017 - 13:01

Дослідники з Американської асоціації серця (American Heart Association) представили дані, згідно з якими найбільш шкідливим в своєму впливі на людський організм продуктом є так звана дієтична газована вода. Її постійне вживання провокує розвиток недоумства і інсультів.

Дієтичні газовані напої з позначкою “0% sugar” до складу яких входять замінники цукру, є найнебезпечнішим продуктом у світі, кажуть фахівці. У людей, які щодня п'ють таку газовану воду, утричі збільшується ризик інсульту внаслідок закупорки кровоносних судин, і в 2,9 рази -- ризик розвитку недоумства.

Головна проблема в тому, що підсолоджувачі, які містяться у такій газованій воді, ще не до кінця вивчені наукою. Натомість відомо, що наслідком вживання подібних компонентів може стати поява захворювань з високим потенціалом смертності. Зокрема, аспартам, масово використовується виробниками газованих напоїв, проявляє хімічну нестабільність в умовах зміни зовнішнього середовища. У теплому приміщенні цей підсолоджувач здатний розкладатися на речовини, одна з яких потім перетворюється в канцерогенний формальдегід.

Крім того, досліди з дієтичної газованою водою показали, що при її вживанні змінюються природні механізми апетиту -- у людей підвищується тяга до солодощів і висококалорійної їжі, розвивається переїдання і, як наслідок, збільшується вага пише newsyou.info.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.