Названо найнебезпечніший в світі продукт

22 Липня, 2017 - 13:01

Дослідники з Американської асоціації серця (American Heart Association) представили дані, згідно з якими найбільш шкідливим в своєму впливі на людський організм продуктом є так звана дієтична газована вода. Її постійне вживання провокує розвиток недоумства і інсультів.

Дієтичні газовані напої з позначкою “0% sugar” до складу яких входять замінники цукру, є найнебезпечнішим продуктом у світі, кажуть фахівці. У людей, які щодня п'ють таку газовану воду, утричі збільшується ризик інсульту внаслідок закупорки кровоносних судин, і в 2,9 рази -- ризик розвитку недоумства.

Головна проблема в тому, що підсолоджувачі, які містяться у такій газованій воді, ще не до кінця вивчені наукою. Натомість відомо, що наслідком вживання подібних компонентів може стати поява захворювань з високим потенціалом смертності. Зокрема, аспартам, масово використовується виробниками газованих напоїв, проявляє хімічну нестабільність в умовах зміни зовнішнього середовища. У теплому приміщенні цей підсолоджувач здатний розкладатися на речовини, одна з яких потім перетворюється в канцерогенний формальдегід.

Крім того, досліди з дієтичної газованою водою показали, що при її вживанні змінюються природні механізми апетиту -- у людей підвищується тяга до солодощів і висококалорійної їжі, розвивається переїдання і, як наслідок, збільшується вага пише newsyou.info.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.