Користування газовими плитами шкідливе для здоров'я

29 Липня, 2017 - 10:00

Порівняльне дослідження, проведене вченими з Гонконгу, показало, що при користуванні газовими плитами у дітей в декілька разів зростає ймовірність хронічних захворювань дихальної системи, включаючи алергічні риніти, бронхіальну астму, синусити і бронхіти.

Автори дослідження під керівництвом професора Тзе Вай Вонга з Китайського університету Гонконгу відібрали дві групи дітей з району, де рівень забруднення повітря був високим, і району з відносно благополучною екологічною обстановкою. Батьків цих 426 дітей у віці від декількох місяців до 6 років запитували, як часто вони готують на газі, пише newsyou.info.

Хронічні захворювання дихальних шляхів були виявлені у чверті всіх дітей, при цьому у тих, хто жив в благополучному щодо забруднення повітря районі, відзначалася чіткий зв'язок між використанням газових плит в будинку і ризиком захворювання. При користуванні плитою два і більше разів на день ризик збільшувався в шість разів, якщо ж на плиті готували один раз в день, він потроюється.

Як відзначають автори дослідження в статті на сторінках Archives of Disease in Childhood, ці дані були отримані після того, як були враховані інші чинники ризику захворювань легенів.

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
11:00
У лікарів побільшало пацієнтів, стан яких погіршився через різкі перепади температури та атмосферного тиску.
16:42
Вчені дослідили 95% мутацій, здатних призвести до розвитку пухлини.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.