Вчені вказали на несподіваний передвісник серцевого нападу

28 Липня, 2017 - 10:00

Вчені з Фонду серця в Німеччині прийшли до висновку, що про наближення серцевого нападу може повідомляти біль в ногах. За словами медиків, слід вчасно реагувати не хворобливі стани органів, це допоможе уникнути критичних ситуацій.

Вчені детально розповіли про те, які саме види болю повинні насторожити. В першу чергу це неприємні відчуття в литках при ходьбі. Небезпечні симптоми з'являються раптово і також несподівано зникають, якщо людина зупинився під час ходьби, пише sundaynews.info. Такий біль може свідчити про те, що є підвищене навантаження на судини, а вона може свідчити про небезпечний стан здоров'я.

Також повинен насторожити біль в пальцях ніг в положенні лежачи. Такий біль може вказувати на атеросклероз, який пов'язаний з відкладеннями в різних частинах людського тіла, що порушують кровотік.

На думку медиків, причин, коли в ногах з'являється біль, може бути чимало, проте в разі, якщо неприємні відчуття стають мало не постійними, слід почати турбуватися. Це може бути свідченням того, що є пошкодження судинної системи. А якщо він стає постійним, це має насторожити — в такому випадку необхідно негайно звернутися до кардіолога.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.