Вчені виявили приємне заняття, яке суттєво гальмує процес старіння жінки

14 Липня, 2017 - 18:00

Науковцям з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско вдалося
виявити метод, який без дієт і тренувань сприяє продовженню молодості жінки. Про таке пише new-s.com.ua. У дослідженні залучили 130 учасниць.

Вахівці запевняють: таким ефектом організм представниць прекрасної половини забезпечує регулярний секс. 

Сексуальні стосунки - вкрай корисні для жінок, кажуть спеціалісти. Адже під час статевого акту в організмі виробляється велика кількість ендорфінів, які позитивно впливають на стан і роботу всіх органів та систем.

Томас Кабеса де Бака, автор дослідження, констатує: для подібного  ефекту достатньо займатися сексом один раз на тиждень. Навіть такий ритм позитивно позначається на теломерах - ділянках хромосом в ядрах клітин, які відповідають за тривалість життя й процеси старіння.

Уцілому ж секс пригнічує наслідки стресу й активовує імунітет,  підкреслюють вчені. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

12:45
Поліненасичені жирні кислоти знижують ризик інфарктів та інсультів і продовжують життя
09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.