Названо тривалість робочого дня, яка на 40% збільшує ризик ураження серця

17 Липня, 2017 - 17:21

Трудоголіки - найбільше схильні до розвитку миготливої аритмії! Таку залежність довели вчені з Великої Британії, про що пише new-s.com.ua.

Вчені епідеміологи вирішили провести ряд експериментів, аби з’ясувати ступінь шкоди або користідля здоров"я з боку тривалого робочого дня. Результати такої роботи дослідники основували на інформації про  дані 85,5 тисяч працівників у віковій категорії від 40 до 60  років, які збирали протягом десяти років. 

Фахівці розділили їх на групи за тривалістю робочого дня. У ході спостережень з’ясувалося, що в тих осіб, які працювали близько 55 годин на тиждень, ризик розвитку миготливої аритмії був вище на 40%, ніж у тих, хто працював менше. Тоді як понаднормова робота також виявилась пов’язана з надмірною вагою, підвищеним тиском, курінням і пристрастю до випивки.

Всі ці фактори сприяють розвитку аритмії, доводять спеціалісти. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.