Біль у ногах визнали передвісником хвороб серця

27 Липня, 2017 - 18:00

Медики склали список поширених симптомів, які мало хто асоцією з хворобами серця. Тоді як при регулярних скаргах на вказані дискомфортні відчуття необхідно перевірити свій "внутрішній мотор". 

1) Першим у списку таких симптомів названо біль у ногах. Фахівці наголошують: судоми і біль при ходьбі в литках може бути ознакою периферійної судинної хвороби артерій ніг. А якщо є проблеми з судинами ніг, треба перевіряти і серце, пише zdorovia.com.ua.
 
2) Концентрація уваги. Медики кажуть, що при аритмії (коли порушується ритм серця), людина потерпає через неуважність і порушення концентрації. А все тому, що тиск падає, мозок не отримує достатньо крові, виникає сплутаність свідомості.
 
3) Мігрень! Вчені довели: особи, які бодай раз на місяць зазнають нападу мігрені, 
удвічі частіше стають жертвами хвороб серця. Таку залежність пояснюють проблемами з циркуляцією крові, що з"являються на фоні сильних головних болей. А цей фактор не може не позначитись на роботі серця. 
 
4) Храп. При апное відбуваються розлади дихання, тоді мозок не посилає правильні сигнали організму про те, що йому потрібно дихати уві сні. Це може бути ознакою в тому числі проблем із серцем.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.