Вчені назвали спосіб, завдяки якому можна продовжити тривалість життя на 12 років

30 Липня, 2017 - 13:00

Група вчених із США і ФРН провели масштабне дослідження, присвяченому факторам довголіття і здорового старіння. У результаті вони довели, що значно довше довше за інших живуть особи, які не курять і не мають ожиріння.

Вчені проаналізували дані про 14 тисяч американців у віці 50-89 років, які жили в середньому на 4-5 років довше, ніж переважна більшість населення США. З'ясувалося, що ожиріння зумовлює розвиток ранньої інвалідності, куріння -
причина ранньої смерті, а вживання алкоголю пов'язане зі зменшенням тривалості життя і різким погіршенням здоров'я.

Виявилось, що майже 80% американців у віці 50 років ведуть ризикований спосіб життя, зокрема, курять, мають зайву вагу, не займаються спортом, харчуються нездоровою їжею і зловживають алкоголем. 

Тоді як чоловіки, які не курять, не мають зайвої ваги, а також не вживають алкоголь, живуть на 11 років довше. А тривалість життя жінок, які провадять здоровий спосіб життя, є довшою на 12 років, пише expres.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.