Доведено: схуднути це заняття не допоможе, а от омолодитись - так

1 Серпень, 2017 - 18:00

Британські фахівці заявили, що чоловіки під час сексу витрачають більше калорій, ніж жінки. Притім вони зауважили, мовляв, жінки в середньому під час такого заняття спалюють 3,1 калорії на хвилину, а представники сильної статі - 4,2 калорії, пише expres.ua.

Зважаючи на такі дані, сподіватись, що активний секс допоможе схуднути, жінкам марно. Значно ефективнішим буде біг, запевнили спеціалісти.

Хоча притім, за словами вчених, відомі випадки, коли люди суттєво скидали зайву вагу на фоні  сексом. Дослідники припускають, що секрет може бути в ефекті 
плацебо й самонавіюванні. 

До слова, якщо сексуальний контакт відбувається бодай раз в тиждень, то процеси старіння вдасться уповільнити. Іншими словами, це заняття сприяє омолодженню. Доведено навіть, що провадження регулярного статевого життя позитивно позначається на довжині теломерів, це елементи хромосом, зі зменшенням яких
пов"язують старіння.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.