Такого краще не їсти: які продукти призводять до раку

6 Серпень, 2017 - 15:03

За результатами різноманітних досліджень, режим харчування тісно пов’язаний із станом здоров'я. Неправильна та погано збалансована дієта, в якій міститься багато хімічних речовин, може значною мірою впливати на здоров’я та навіть призводити до розвитку раку.

Певні продукти, які ми кожного дня вживаємо навіть без усвідомлення цього, можуть значно підвищити можливість виникнення раку, пише moyezdorovya.com.

1. Генетично модифікована їжа.

Генетично модифіковані організми (ГМО), також відомі як трансгенні продукти, можуть спричинити виникнення різноманітних захворювань у вашому організмі. А рак – один з найчастіших наслідків.

Хімічні речовини, які використовують для пришвидшення росту, можуть стати причиною пухлин. Проблема в тому, що трансгенні продукти повсюди, особливо їх багато серед продуктів, які містять сою, кукурудзу або ріпак (і їх похідні).

2. Ковбасні вироби.

В усій м’ясній продукції, на кшталт ковбасних виробів, бекону, сосисок, містяться хімічні консерванти, які додають для того, аби продукти залишалися свіжими та не втрачали товарного вигляду. Втім, ці хімічні добавки також можуть призвести до раку.

Нітрат та нітрат натрію часто називають одними з причин збільшення ризику розвитку раку, особливо раку товстої кишки.

3. Приготований у мікрохвильовці попкорн.

Приготувати попкорн надзвичайно просто. Просто покладіть пакетик у мікрохвильову піч і вже через дві хвилини отримаєте найкращого компаньйона для перегляду фільму на дивані. Втім, поєднання інгредієнтів з випромінюванням приладу може підвищити шанси виникнення раку або безпліддя.

Крім того, у пропкорні використовується діацетил. Цей інгредієнт надає йому смаку масла (штучного) і призводить до серйозних захворювань легенів. Хоча це ще далеко не все: деякі зі складників попкорну містять генетично модифіковані організми.

4. Звичайні або дієтичні безалкогольні напої.

Безалкогольні напої можуть спричинити виникнення раку. Причина в тому, що в них не лише міститься багато цукру (у тих, які не дієтичні), а й багато хімічних сполук, барвників, додатків та інших складників. Через безалкогольні напої та солодку воду в організмі підвищується кислотність і це “годує” ракові клітини.

Якщо говорити про низькокалорійні напої, то вони навіть шкідливіші, адже у них міститься аспартам – штучний підсолоджувач, який спричиняє виникнення різних захворювань, серед яких рак та спадкові патології. Інші підсолоджувачі, такі як сукралоза та сахарин, також пов’язують з різними захворюваннями. Саме тому завжди варто робити вибір на користь свіжовичавлених соків, або в найкращому разі – води.

5. Рафіноване борошно.

Йдеться про борошно білого кольору, яке досить часто використовується в багатьох перероблених продуктах. Проблема в надмірному вмісті вуглеводів. Регулярне споживання рафінованого борошна пов’язане зі збільшенням рівня захворюваності раком грудей серед жінок на 220%.

Крім того, через високий глікемічний індекс, воно призводить до стрімкого підвищення рівня цукру в крові, а це “годує” ракові клітини. Робіть вибір на користь цільного зерна (жовтого або коричневого кольору) і готуйте все самі. Не купуйте хліб з білого борошна або перероблені продукти.

6. Рафінований цукор.

Він впливає на вас так само, як і борошно. Білий цукор підвищує рівень інсуліну та ракових клітин в організмі. Будьте обережними з продуктами з високим вмістом фруктози, як от кукурудзяна патока (яка міститься у багатьох товарах, які продають в магазині), адже вони дуже небезпечні для організму.

Такий цукор міститься в печиві, випічці, соках, тістечках, соусах, крупах і безалкогольних напоях. Це частково пояснює настільки високий відсоток випадків раку у світі. Стевія – найкраща альтернатива білому цукру (купуйте у сухому вигляді) або мед (органічний). Використовуйте їх, аби підсолодити ваші страви.

7. Гідрогенізовані олії.

Їх використовують для консервації перероблених продуктів, адже вони “стабільні”. Втім, вони мають один суттєвий недолік – такі олії змінюють структуру та гнучкість клітинних оболонок в організмі людини. Це може призвести до виникнення “тяжких” видів захворювань, або, інакше кажучи, раку.

Ненасичені жири містяться у багатьох продуктах, які ви купуєте та вживаєте щодня. Варто зауважити, що багато виробників намагаються замінити їх на більш безпечні альтернативи, як от пальмова олія, яка є чудовим варіантом для заміни. Візьміть собі на замітку: не варто купувати продукти з вмістом ненасичених жирів.

8. Промислово вирощені фрукти та овочі.

По суті, справа не в самих фруктах та овочах, а в способі, який використовують для догляду за ними до того, як вони потрапляють на полиці супермаркетів. 98% фруктів та овочів заражені пестицидами, які спричиняють виникнення раку. На першому місці у цьому вибагливому хіт-параді яблука, далі йдуть виноград, полуниця, кінза та картопля.

Хімічні засоби, які розпилюють на полях, аби запобігти різним захворюванням продуктів, в результаті призводять до того, що хворіють власне люди, які потім ці продукти їдять. У жінок дітородного віку споживання таких хімікатів може підвищити рівень ризику того, що у майбутнього нащадка будуть розлади уваги або низький рівень IQ. Вибирайте органічні або сертифіковані “без пестицидів” продукти, так ви зможете запобігти впливу пестицидів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Чимало важких випадків, кажуть лікарі, стається у теплий період, під час відпочинку.
13:00
Немає віку, коли тему сексу можна остаточно закрити, кажуть фахівці.
14:00
Це єдиний орган людини, який може триматися на поверхні води!
11:00
Не завжди два негативні результати ПРЛ-досліджень свідчать про повне одужання.
11:00
Паніка, кажуть фахівці, нищить не лише психологічне, але й фізичне здоров'я.
15:00
За словами лікарів, у мешканців сіл хвороба трапляється особливо часто.
17:18
Щороку в Україні кліщі кусають 5-6 мільйонів людей, кажуть науковці.
14:00
“Щодня до мене звертаються пацієнти з температурою, що підвищилась не через коронавірус, а через паніку”, - каже лікар.
13:00
Аби зміцнити здоров'я легенів, робити це треба за певними правилами.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.