Переворот у дієтології: цей калорійний продукт насправді допомагає скинути вагу

9 Серпень, 2017 - 16:56

Виявляється, контролювати вагу допомагаєть горіхи. Хоча цей продукт вважається калорійним, науковці довели, що горіхи допомагають схуднути. Про це пише zhyvyaktyvno.org.

Вчені з Барселони (Іспанія) й Сан-Паулу (Бразилія) провели дослідження, в якому оцінювали вплив середземноморської дієти. У результаті та із груп, в раціон якої входили горіхи, позбулася більше зайвих сантиметрів на талії, ніж контрольна група. 

А під час дослідження фахівців Університету медичних наук і Ширазького університет медичних наук (Іран) стало відомо: жінки з надмірною вагою, що споживали мигдаль, втрачають майже втричі більше ваги ніж ті, що утримувалися від горіхів. І найцікавіше, попри те, що калорійність горіхів досить висока, вчені з
Університету Пердью (США) довели, що наш організм не поглинає їх усі. Левова частка жирів залишається всередині горіхових волокон і не потрапляє у кров. Так, наприклад, із 160-170 калорій, що міститься в одній порції горіхів (28 г),
організм поглинає тільки 129.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

17 листопада -- Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень
За оцінками ВООЗ, сьогодні від цієї  хвороби страждає понад 210 мільйонів осіб у світі. А вже за 15 років ХОХЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.
У столиці збільшилась кількість хворих на менінгококову інфекцію, повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.