Ось чому субота — кращий день для прибирання

12 Серпень, 2017 - 11:02

Ще наші предки користувалися віником не лише для чистоти помешкання, а й для залучення до хати багатства й благополуччя.

Зокрема, вірили, що віником можна “вимести” негатив, хвороби, сварки. Тобто віники мали особливе, сакральне значення. За допомогою їх виганяли зло, позбавлялися від неприємностей, вимітали безгрошів'я.

Скажімо, вважалося, що коли Місяць старіє, треба підмести весь будинок віником та зосередити все сміття біля у самого входу в будинок, прямо біля порога. Поріг вважався межею між двома світами. Тож, зберіть сміття в совок, з совка викинете в пакет і переступіть поріг свого будинку зі словами: “Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшов”. Сміття винесіть на вулицю разом з віником. Додому йдіть, не озираючись.

А ще розрізнялися дні, в які краще підмітити дім для залучення грошей. Отже, як пише cluber.com.ua, у понеділок підмітати не варто -- можна гроші втратити.

Підмітати у вівторок — знайти гроші. У цей день завдяки прибирання можна знайти торішні заначки або втрачені гроші.

Прибирання у середу -- торгівля піде спритно. Підмітаючи підлогу в цей день, можна залучити удачу в бізнесі і продажах.

У четвер вимітають безгрошів'я. Для цього відкривають всі вікна, щоб пил, енергія втрат і бідності з підлоги могла виходити через вікно.

У п'ятницю підмітати -- гроші втратити.

У суботу віником махати -- гроші зазивати.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.