Ось чому субота — кращий день для прибирання

12 Серпень, 2017 - 11:02

Ще наші предки користувалися віником не лише для чистоти помешкання, а й для залучення до хати багатства й благополуччя.

Зокрема, вірили, що віником можна “вимести” негатив, хвороби, сварки. Тобто віники мали особливе, сакральне значення. За допомогою їх виганяли зло, позбавлялися від неприємностей, вимітали безгрошів'я.

Скажімо, вважалося, що коли Місяць старіє, треба підмести весь будинок віником та зосередити все сміття біля у самого входу в будинок, прямо біля порога. Поріг вважався межею між двома світами. Тож, зберіть сміття в совок, з совка викинете в пакет і переступіть поріг свого будинку зі словами: “Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшов”. Сміття винесіть на вулицю разом з віником. Додому йдіть, не озираючись.

А ще розрізнялися дні, в які краще підмітити дім для залучення грошей. Отже, як пише cluber.com.ua, у понеділок підмітати не варто -- можна гроші втратити.

Підмітати у вівторок — знайти гроші. У цей день завдяки прибирання можна знайти торішні заначки або втрачені гроші.

Прибирання у середу -- торгівля піде спритно. Підмітаючи підлогу в цей день, можна залучити удачу в бізнесі і продажах.

У четвер вимітають безгрошів'я. Для цього відкривають всі вікна, щоб пил, енергія втрат і бідності з підлоги могла виходити через вікно.

У п'ятницю підмітати -- гроші втратити.

У суботу віником махати -- гроші зазивати.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.