Завжди фотографуйте газову плиту перед тим, як їхати у відпустку

12 Серпень, 2017 - 15:03

Багато господинь, перш, ніж виїхати в довгоочікувану відпустку, фотографують панель газової плити. Ви будете здивовані -- ця порада стане в нагоді кожному  і вбереже від неприємностей, пише puteshuli.

Адже в останні робочі дні перед відпочинком фізично ви все ще перебуваєте за своїм робочим столом, однак думками -- вже в дорозі. На рівні підсвідомості ви вже десь дуже далеко. Через це ви стаєте неуважними.

І от, день вашої відпустки. І раптом, сидячи в поїзді, ви починаєте згадувати — а чи вимкнута плита, праска, кран і так далі. І все, відпустка зіпсута.

Щоб такого не було, є дуже простий та ефективний спосіб. Просто слід сфотографувати панель плити, розетки, крани, різні гвинти і кнопки прямо перед виходом з дому -- в останній момент. І коли у вас виникнуть сумніви, ви просто дістанете телефон і переглядаєте зображення.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.