Якщо чоловік курить, його статевий орган стає меншим - вчені

12 Серпень, 2017 - 17:02
Дослідники з Великобританії заявили, що їм вдалося виявити додаткову шкоду куріння для здоров'я чоловіків

Виявилося, що на чоловіків куріння впливає особливо негативно. Зокрема, вчені прийшли до висновку, що у курців можуть бути проблеми з інтимною сферою, а не тільки з роботою серцево-судинної системи або з легенями.

Вся справа в тому, що куріння здатне негативно впливати на потенцію, а також на розмір статевого члена чоловіка. Адже нікотин згубно впливає на судини, які є в чоловому статевому органі. Негативний вплив на судини в ньому призводить до зміни його розмірів в менший бік, повідомляє telegraf.com.

В експерименті брали участь молоді люди у віці до 25 років. Вони проходили тести, вчені аналізувалося їх стан здоров'я і розмір статевого органу. Таку саму перевірку було проведено серед курців зі стажем. В середньому, за 10-15 років постійного куріння статевий орган чоловіків скорочувався приблизно на 1 см. У той час як у чоловіків, які не страждали від цієї шкідливої ​​звички, не було зафіксовано такого зниження.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.