Повернення з відпустки загрожує візитом до уролога

13 Серпень, 2017 - 18:00

У пляжний сезон у лікарів-урологів побільшало пацієнтів, все -- через вогкий купальник. Про таке пише expres.ua.

Мокрий одяг перешкоджає доступу повітря до шкіри, поясюють урологи, що може
призвести до запальних процесів. Окрім того, у багатьох водоймах чимало небезпечних хвороботворних бактерій. А вологість і тепло -- сприятливі  обставини для їх швидкого розмноження. Тому засмагати в мокрому купальнику не варто.

  

Інакше може виникнути подразнення шкіри, яке супроводжується неприємними відчуттями, свербінням та почервонінням. Інфекція може потрапити в сечовивідні шляхи. Особливо це стосується жінок, адже в них уретра коротша та ширша, а отже, інфекції легше "пробратись" до сечового міхура. Відтак часто наслідком перебування в мокрому купальнику є цистит -- запалення слизової
оболонки сечового міхура.  

Якщо після пляжного відпочинку з'явилися дискомфортні відчуття, по допомогу слід звернутися до лікаря, зробити загальний аналіз сечі та крові.   

Загалом же лікарі закликають змінювати купальники та плавки після кожного купання. Щойно вийшли з води -- варто одразу переодягнутися у сухий і чистий одяг! А попередній купальник - випрати й висушити.   

Намагайтеся не допускати, щоб пісок потрапив у плавки. Окрім подразнення, це може спричинити гнійні хвороби шкіри і слизових оболонок статевих органів.  У спеку не варто довго купатися у відкритих водоймах. Адже, як наслідок, може виникнути запалення сечового міхура або ж пієлонефрит -- запальні процеси в нирках. При температурі води навіть +25, довше, ніж 20 -- 30 хвилин, плавати не рекомендовано.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.
Високий рiвень холестерину здатен знижувати щiльнiсть кiсткової тканини, адже перешкоджає утворенню нових клiтин -- такi новi данi про холестерин, озвученi веченими з медичного ц

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.