Повернення з відпустки загрожує візитом до уролога

13 Серпень, 2017 - 18:00

У пляжний сезон у лікарів-урологів побільшало пацієнтів, все -- через вогкий купальник. Про таке пише expres.ua.

Мокрий одяг перешкоджає доступу повітря до шкіри, поясюють урологи, що може
призвести до запальних процесів. Окрім того, у багатьох водоймах чимало небезпечних хвороботворних бактерій. А вологість і тепло -- сприятливі  обставини для їх швидкого розмноження. Тому засмагати в мокрому купальнику не варто.

  

Інакше може виникнути подразнення шкіри, яке супроводжується неприємними відчуттями, свербінням та почервонінням. Інфекція може потрапити в сечовивідні шляхи. Особливо це стосується жінок, адже в них уретра коротша та ширша, а отже, інфекції легше "пробратись" до сечового міхура. Відтак часто наслідком перебування в мокрому купальнику є цистит -- запалення слизової
оболонки сечового міхура.  

Якщо після пляжного відпочинку з'явилися дискомфортні відчуття, по допомогу слід звернутися до лікаря, зробити загальний аналіз сечі та крові.   

Загалом же лікарі закликають змінювати купальники та плавки після кожного купання. Щойно вийшли з води -- варто одразу переодягнутися у сухий і чистий одяг! А попередній купальник - випрати й висушити.   

Намагайтеся не допускати, щоб пісок потрапив у плавки. Окрім подразнення, це може спричинити гнійні хвороби шкіри і слизових оболонок статевих органів.  У спеку не варто довго купатися у відкритих водоймах. Адже, як наслідок, може виникнути запалення сечового міхура або ж пієлонефрит -- запальні процеси в нирках. При температурі води навіть +25, довше, ніж 20 -- 30 хвилин, плавати не рекомендовано.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:18
Найвищий відсоток летальності - у Донецькій, Луганській та Одеській областях.
14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.