Лікарі назвали основний фактор, який провокує в чоловіків проблеми з потенцією, мова не про шкідливі звички

16 Серпень, 2017 - 16:00

Результати нового дослідження американських онкологів шокували світ. За їхніми даними, такі доволі поширені хвороби ротової порожнини, як пародонтоз і пародонтит, можуть призводити до різних форм раку. Зокрема, мова про підвищений ризик появи пухлин стравоходу, порожнини рота, молочних залоз. Тож таке джерело запалення в роті виявилось небезпечнішим, ніж вважали досі.

В організмі людини все взаємопов'язано, пояснюють фахівці, тож, якщо відбувається ураження одного органа, згодом, якщо нема належного лікування, може запуститися ланцюгова реакція. Проблема в тому, що йдеться про джерело інфекції, яка з плином крові починає поширюватись й уражати інші органи.   У цьому плані небезпеку становлять навіть неліковані каріозні зуби. Адже з часом це призводить до захворювання тканин пародонту, розвивається гінгівіт, потім генералізований пародонтит. А цю хворобу в хронічному стані останнім часом нерідко діагностують навіть у молодих людей.

Але це ще не всі можливі ризики, адже інфекція не зупиняється, далі під ударом опиняється серцево-судинна система. І, що найгірше, є ризик, що збудник, ослабивши імунітет, спровокує розвиток онкопроцесів.

Фахівці наголосили: якщо в ротовій порожнині розвивається запальний процес, це означає, що в організмі з'являється стабільне потужне джерело інфекції, яка згодом починає поширюватись вниз по судинах. Тож під загрозою опиняються, зокрема, легені й серце. А якщо інфекція дістається простати чоловіка, це призводить до
розвитку простатиту, що загрожує, зокрема, появою проблем із потенцією, пише expres.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.