Лікарі назвали основний фактор, який провокує в чоловіків проблеми з потенцією, мова не про шкідливі звички

16 Серпень, 2017 - 16:00

Результати нового дослідження американських онкологів шокували світ. За їхніми даними, такі доволі поширені хвороби ротової порожнини, як пародонтоз і пародонтит, можуть призводити до різних форм раку. Зокрема, мова про підвищений ризик появи пухлин стравоходу, порожнини рота, молочних залоз. Тож таке джерело запалення в роті виявилось небезпечнішим, ніж вважали досі.

В організмі людини все взаємопов'язано, пояснюють фахівці, тож, якщо відбувається ураження одного органа, згодом, якщо нема належного лікування, може запуститися ланцюгова реакція. Проблема в тому, що йдеться про джерело інфекції, яка з плином крові починає поширюватись й уражати інші органи.   У цьому плані небезпеку становлять навіть неліковані каріозні зуби. Адже з часом це призводить до захворювання тканин пародонту, розвивається гінгівіт, потім генералізований пародонтит. А цю хворобу в хронічному стані останнім часом нерідко діагностують навіть у молодих людей.

Але це ще не всі можливі ризики, адже інфекція не зупиняється, далі під ударом опиняється серцево-судинна система. І, що найгірше, є ризик, що збудник, ослабивши імунітет, спровокує розвиток онкопроцесів.

Фахівці наголосили: якщо в ротовій порожнині розвивається запальний процес, це означає, що в організмі з'являється стабільне потужне джерело інфекції, яка згодом починає поширюватись вниз по судинах. Тож під загрозою опиняються, зокрема, легені й серце. А якщо інфекція дістається простати чоловіка, це призводить до
розвитку простатиту, що загрожує, зокрема, появою проблем із потенцією, пише expres.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
14:00
23-річний юнак став наймолодшим в Україні пацієнтом, якому пересадили донорське серце після імплантовано механічного.
16:05
Фахівці кажуть, жодні з народних методів перевiрки грибів на їстивнiсть науково не обгрунтовані.
14:05
Моїм основним принципом у роботі з пацієнтами було дослідити мотивацію нанесення татуювання. І ось, що я зрозумів.
11:00
У медзакладах грубо порушують норми харчування, визначені МОЗ. Розслідування "Експресу".
14:55
4 жовтня у світі відзначають день усмішки.
15:15
Медики кажуть, однією з вагомих причин народження поєднаних близнюків є протигрибкова терапія.
12:00
До якого несподіваного висновку дійшли українські медики? Усі подробиці незвичайної історії порятунку дворічного хлопчика.
11:42
Перша дитяча криза настає уже на 6 - 8 тиждень після народження.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.