Цей продукт швидко очищає організм від холестерину

18 Серпень, 2017 - 16:45

Дослідники з Університету Пенсільванії встановили: завдяки регулярному споживанню мигдалю рівень так званого хорошого холестерину збільшувався на 19%. Крім того, мигдаль стимулював транспортування поганого холестерину в печінку для подальшого знищення.

У дослідженні взяли участь дві групи добровольців з високим рівнем поганого холестерину. Учасники першої групи щодня вживали по 43 грами мигдалю (пригорща), в другій – банановий кекс. За станом здоров"я добровольців стежили протягом шести тижнів, регулярно вимірюючи їм рівень холестерину.

В результаті виявилось, що в учасників, які вживали мигдаль, на 19% збільшився рівень хорошого холестерину. Крім того, у добровольців з нормальною вагою на 6,4% покращилась здатність організму виводити поганий холестерин. Мигдаль - багатий клітковиною, білками, магнієм і калієм, пояснюють фахівці. А енергетична цінність 10 горіхів становить близько 100 калорій,  пише wworld.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.