Визначено овоч із найбільшим вмістом антиоксидантів - зупинить старіння, застрахує від раку

21 Серпень, 2017 - 18:00


Зубчиком часнику можна собі продовжити... молодість! За даними лікарів, цей продукт допомагає стабілізувати кров'яний тиск, знижує ризик виникнення серцево-судинних хвороб, підтримує імунну систему.

Найперше вчені дізналися про унікальні властивості часнику в лікуванні застудних захворювань. Аліцин, що міститься в ньому, блокує вироблення ферментів, які сприяють поширенню вірусу в організмі.  Також аліцин є найпотужнішим антиоксидантом, завдяки якому можна запобігти утворенню ракових пухлин шкіри та зменшити розмір вже існуючих злоякісних новоутворень.  Цей овоч допомагає знизити рівень так званого “поганого” холестерину в крові на 10%. І це теж завдяки аліцину.

А ще речовини, які містяться в ньому, здатні розширювати кровоносні судини, і, щоби кров'яний тиск нормалізувався, досить щодня протягом 3 -- 5 місяців вживати лише один зубчик свіжого часнику. І це ще не всі його корисні властивості! Завдяки
фітонцидам часник гальмує розмноження бактерій, грибів і мікроорганізмів, навіть дифтерійної палички, туберкульозної мікобактерії, стафілококів, стрептококів і збудників дизентерії. Про таке пише expres.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.