Визначено овоч із найбільшим вмістом антиоксидантів - зупинить старіння, застрахує від раку

21 Серпень, 2017 - 18:00


Зубчиком часнику можна собі продовжити... молодість! За даними лікарів, цей продукт допомагає стабілізувати кров'яний тиск, знижує ризик виникнення серцево-судинних хвороб, підтримує імунну систему.

Найперше вчені дізналися про унікальні властивості часнику в лікуванні застудних захворювань. Аліцин, що міститься в ньому, блокує вироблення ферментів, які сприяють поширенню вірусу в організмі.  Також аліцин є найпотужнішим антиоксидантом, завдяки якому можна запобігти утворенню ракових пухлин шкіри та зменшити розмір вже існуючих злоякісних новоутворень.  Цей овоч допомагає знизити рівень так званого “поганого” холестерину в крові на 10%. І це теж завдяки аліцину.

А ще речовини, які містяться в ньому, здатні розширювати кровоносні судини, і, щоби кров'яний тиск нормалізувався, досить щодня протягом 3 -- 5 місяців вживати лише один зубчик свіжого часнику. І це ще не всі його корисні властивості! Завдяки
фітонцидам часник гальмує розмноження бактерій, грибів і мікроорганізмів, навіть дифтерійної палички, туберкульозної мікобактерії, стафілококів, стрептококів і збудників дизентерії. Про таке пише expres.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.