У Британії з'явилася перша сім'я... невизначеної статі

22 Серпень, 2017 - 11:30

В цій сім'ї мама -- це тато, тато -- це мама, а чотирирічний хлопчик взагалі виховується як гендерно-нейтральна дитина. Сім'я Луїзи і Ніккі Драва є першою в Великобританії сім'єю з гендерною флюідністю. Стар Клауду (так звуть дитину), не прищеплюють звичок властивих якій-небудь певній статі щоб, як кажуть батьки, не травмувати його.

Взагалі, гендерфлюідні люди можуть поєднувати в собі типово чоловічі і жіночі риси, або в різний час і в різних обставинах міняти патерни гендерної поведінки.

Так, Луїза народилася чоловіком, але отримала гормональну терапію і сподівається незабаром повністю перетворитися на жінку. А Ніккі, спершу була жінкою, але багато років вже впевнено відносить себе до чоловічої статі, одягається як чоловік, хоча іноді і як жінка, повідомляє harmony.fbnews.online.

Ніккі каже: "Ніхто з нас не відносить себе до того гендера, з яким народилися. Ми також не хочемо обмежувати нашу дитину. Оскільки вона -- ”людина”, а не “хлопчик”. Він може носити макіяж, фарбувати нігті, носити одяг як для хлопчиків, так і для дівчаток”.

У вересні цього року дитина вперше піде до школи у місті Мідлсбро. У нього буде форма хлопчика, проте з рожевим жилетом та шкарпетками, які він обрав сам. Сама дитина каже, що може вирости як чоловіком, так і жінкою. Школа, в яку піде Стар, добре віднеслася до незвичайної дитини та погодилася підтримати цю сім'ю, пише theuk.one.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.