У Британії з'явилася перша сім'я... невизначеної статі

22 Серпень, 2017 - 11:30

В цій сім'ї мама -- це тато, тато -- це мама, а чотирирічний хлопчик взагалі виховується як гендерно-нейтральна дитина. Сім'я Луїзи і Ніккі Драва є першою в Великобританії сім'єю з гендерною флюідністю. Стар Клауду (так звуть дитину), не прищеплюють звичок властивих якій-небудь певній статі щоб, як кажуть батьки, не травмувати його.

Взагалі, гендерфлюідні люди можуть поєднувати в собі типово чоловічі і жіночі риси, або в різний час і в різних обставинах міняти патерни гендерної поведінки.

Так, Луїза народилася чоловіком, але отримала гормональну терапію і сподівається незабаром повністю перетворитися на жінку. А Ніккі, спершу була жінкою, але багато років вже впевнено відносить себе до чоловічої статі, одягається як чоловік, хоча іноді і як жінка, повідомляє harmony.fbnews.online.

Ніккі каже: "Ніхто з нас не відносить себе до того гендера, з яким народилися. Ми також не хочемо обмежувати нашу дитину. Оскільки вона -- ”людина”, а не “хлопчик”. Він може носити макіяж, фарбувати нігті, носити одяг як для хлопчиків, так і для дівчаток”.

У вересні цього року дитина вперше піде до школи у місті Мідлсбро. У нього буде форма хлопчика, проте з рожевим жилетом та шкарпетками, які він обрав сам. Сама дитина каже, що може вирости як чоловіком, так і жінкою. Школа, в яку піде Стар, добре віднеслася до незвичайної дитини та погодилася підтримати цю сім'ю, пише theuk.one.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.