Музика корисна для серця - вчені

26 Серпень, 2017 - 13:01
Американські вчені довели, що музика позитивно впливає не тільки на емоційний стан людини, а й на роботу серця

Група дослідників з Темпльського університет підтвердили, що мелодія здатна знижувати відчуття тривоги і напруги, тим самим запобігаючи розвитку ішемічної хвороби. Підтвердженням того стали результати експерименту. Вчені проаналізували дані 23 досліджень, в яких брали участь близько 1,5 тисячі людей, з проблемами серця.

За умовами експерименту медики запрошували пацієнтів для участі в музичній терапії. Хворі слухали безумовно обрану для терапії музику. Дослідження показали, що та музика, яка подобається пацієнту, в першу чергу, заспокоює його. Мелодія покращує настрій людини, вона починає отримувати задоволення. У зв'язку з цим,  серцево-судинна система починає функціонувати злагоджено і добре, повідомляє grifonsoft.

Крім цього, було зафіксовано, що при прослуховуванні улюбленої мелодії пульс сповільнюється, скорочення серця підсилюється, в результаті, це розширює кровоносні судини, й кисень надходить в необхідному обсязі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.