Музика корисна для серця - вчені

26 Серпень, 2017 - 13:01
Американські вчені довели, що музика позитивно впливає не тільки на емоційний стан людини, а й на роботу серця

Група дослідників з Темпльського університет підтвердили, що мелодія здатна знижувати відчуття тривоги і напруги, тим самим запобігаючи розвитку ішемічної хвороби. Підтвердженням того стали результати експерименту. Вчені проаналізували дані 23 досліджень, в яких брали участь близько 1,5 тисячі людей, з проблемами серця.

За умовами експерименту медики запрошували пацієнтів для участі в музичній терапії. Хворі слухали безумовно обрану для терапії музику. Дослідження показали, що та музика, яка подобається пацієнту, в першу чергу, заспокоює його. Мелодія покращує настрій людини, вона починає отримувати задоволення. У зв'язку з цим,  серцево-судинна система починає функціонувати злагоджено і добре, повідомляє grifonsoft.

Крім цього, було зафіксовано, що при прослуховуванні улюбленої мелодії пульс сповільнюється, скорочення серця підсилюється, в результаті, це розширює кровоносні судини, й кисень надходить в необхідному обсязі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.