Музика корисна для серця - вчені

26 Серпень, 2017 - 13:01
Американські вчені довели, що музика позитивно впливає не тільки на емоційний стан людини, а й на роботу серця

Група дослідників з Темпльського університет підтвердили, що мелодія здатна знижувати відчуття тривоги і напруги, тим самим запобігаючи розвитку ішемічної хвороби. Підтвердженням того стали результати експерименту. Вчені проаналізували дані 23 досліджень, в яких брали участь близько 1,5 тисячі людей, з проблемами серця.

За умовами експерименту медики запрошували пацієнтів для участі в музичній терапії. Хворі слухали безумовно обрану для терапії музику. Дослідження показали, що та музика, яка подобається пацієнту, в першу чергу, заспокоює його. Мелодія покращує настрій людини, вона починає отримувати задоволення. У зв'язку з цим,  серцево-судинна система починає функціонувати злагоджено і добре, повідомляє grifonsoft.

Крім цього, було зафіксовано, що при прослуховуванні улюбленої мелодії пульс сповільнюється, скорочення серця підсилюється, в результаті, це розширює кровоносні судини, й кисень надходить в необхідному обсязі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
14:20
Доволі часто з роками імунна пам'ять слабшає.
13:06
За рік у нас проводиться близько 581 тисяча донацій. А мало би бути щонайменше 1,3 мільйона.
18:30
У нашому тексті ви дізнаєтеся про втручання у геном на стадії ембріону і про те, що з цього може вийти.
16:22
Досліджено, що під час спортивних занять робота ендорфінів стає помітною вже за 15 хвилин, а через півгодини після початку тренування концентрація “гормонів щастя” збільшується уп'ятеро.
14:44
Підвищення атмосферного тиску понад 760 мм характерне для сухої й спекотної погоди, тоді кров стає густішою через випаровування рідини (пітніння), артеріальний тиск підвищується, збільшується ризик інфарктів та інсультів.
16:28
Черешні зменшують ризик варикозу, безсоння, серцевих недуг та позбавляють проблем зі шкірою і метаболічних розладів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.