Виявлено несподівану й дуже поширену причину появи болів у спині

23 Серпень, 2017 - 16:45

Наслідки носіння шльопанців можуть згодом негативно позначитись на здоров'ї, про таке заявили фахівці. Зокрема, доктор Христина Лонг з Баптистського медичного в Північній Кароліні (США) стверджує, що таке взуття може призвести до травмування гомілки, появи проблем зі сухожиллями та болів у спині. Загалом шльопанці змінюють ходу людини, пише zaknews.in.ua.

Окрім цього, таке взуття може викликати підошовний (плантарний) фасциит, відомий як п'яткова шпора. Можуть знадобитися місяці, щоб впоратися з травмою сухожиль, але якщо продовжити носити шльопанці до повного одужання, це може призвести навіть до інвалідності.

Шльопанці також недоцільні для бігу, походів, водіння, занять спортом або праці. Вони підходять для носіння лише протягом коротких періодів часу.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.