Порушення сну, втомлюваність і часті відвідування туалету визнали симптомами однієї хвороби

27 Серпень, 2017 - 15:00

Здебільшого нецукровий діабет розвиваєьться в молодому віці, мова про 18 - 25 років. Хоча відомі випадки захворювання нецукровим діабетом дітей першого року життя. Однією з основних причин розвитку нецукрового діабету є нестача в організмі гормону вазопресину. Загалом, ця хвороба пов’язана з порушенням функції гіпоталамусу або гіпофізу, на цьому фоні розвивається постійна сильна спрага й надмірне утворення та виділення сечі. Хворі на нецукровий діабет виділяють до 15 літрів сечі на добу, а іноді й більше, кажуть лікарі.

До факторів, які провокують розвиток хвороби, належать, зокрема, інфекційні процеси, судинні порушення, спадковість, хірургічне  втручання на головному мозку, порушення кровопостачання,  черепно-мозкова травма. Про таке пише zdorov-info.com.ua. 

А до списку симптомів нецукрового діабету належать: нав"язливе відчуття спраги, збільшення обсягу сечі, нічні позиви до сечовипускання, порушення сну, втомлюваність, сухість шкірних покривів, головний біль, різке схуднення і навіть зменшення кількості слини, що виділяється. Додайте порушення травлення, прискорене серцебиття, зниження артеріального тиску.

Нецукровий діабет отримав таку назву, оскільки рівень глюкози в крові хворої людини залишається у межах норми. За ступенем тяжкості захворювання має різні форми: легка – з виділенням до 8 літрів сечі за добу; середня – сечі за добу виділяється від 8 до 14 літрів; важка – виділяється більше 14 літрів сечі за добу. При
тім часто розвивається зневоднення з такими симптомами, як загальна слабкість, блювання, тахікардія, розлади свідомості. У хворого може згущуватися кров, відмічаються неврологічні розлади.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.