Названо поширений симптом, який у 5 разів збільшує ризик розвитку інсульту

31 Серпень, 2017 - 17:15

"Інсульт може розвинутись на будь-якому етапі життя людини, - сказав Есмі Рассел, голова відділу профілактики та кампаній в Асоціації інсультів Великобританії. - Чверть інсультів трапляється з людьми працездатного віку".

До факторів ризику належать спосіб життя, раціон харчування, відсутність фізичних вправ, вік, діабет. Одним з найбільших контрольованих факторів ризику назвали високий кров'яний тиск - це причина понад 50% випадків інсульту. Тому регулярні перевірки артеріального тиску можуть бути рятівними. А якщо ви страждаєте
ожирінням, ваш ризик розвитку інсульту збільшується на 64 відсотки. Крім того, регулярне споживання великої кількості алкоголю також збільшує ризик інсульту, як і куріння.

Зміна раціону шляхом зменшення солі і збільшення кількості фруктів і овочів, регулярні фізичні навантаження зменшують ризик розвитку інсульту майже на третину. До слова, результати дослідження, опубліковані в The Lancet, показали, що регулярний і тривалий стрес пов'язаний з високою активністю в мозку, яка здійснює
обробку емоцій. Це може привести до збільшення ймовірності розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інсульт.

"А наявність нерегулярного серцевого ритму, відомого як фібриляція передсердь, збільшує ризик розвитку інсульту в п'ять разів", - сказав лікар. Про це пише vgolos.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.