Названо поширений симптом, який у 5 разів збільшує ризик розвитку інсульту

31 Серпень, 2017 - 17:15

"Інсульт може розвинутись на будь-якому етапі життя людини, - сказав Есмі Рассел, голова відділу профілактики та кампаній в Асоціації інсультів Великобританії. - Чверть інсультів трапляється з людьми працездатного віку".

До факторів ризику належать спосіб життя, раціон харчування, відсутність фізичних вправ, вік, діабет. Одним з найбільших контрольованих факторів ризику назвали високий кров'яний тиск - це причина понад 50% випадків інсульту. Тому регулярні перевірки артеріального тиску можуть бути рятівними. А якщо ви страждаєте
ожирінням, ваш ризик розвитку інсульту збільшується на 64 відсотки. Крім того, регулярне споживання великої кількості алкоголю також збільшує ризик інсульту, як і куріння.

Зміна раціону шляхом зменшення солі і збільшення кількості фруктів і овочів, регулярні фізичні навантаження зменшують ризик розвитку інсульту майже на третину. До слова, результати дослідження, опубліковані в The Lancet, показали, що регулярний і тривалий стрес пов'язаний з високою активністю в мозку, яка здійснює
обробку емоцій. Це може привести до збільшення ймовірності розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інсульт.

"А наявність нерегулярного серцевого ритму, відомого як фібриляція передсердь, збільшує ризик розвитку інсульту в п'ять разів", - сказав лікар. Про це пише vgolos.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.