Це приємне заняття допоможе покращити імунітет, позбутись наслідків стресу та безсоння

1 Вересень, 2017 - 16:45

Провадження регулярного статевого життя допомагає зберегти міцний імунітет. Лікар Вільям Колб пояснює таку залежність взаємодією з гіпофізом. "Сексуальна активність посилає сигнали до гіпофізу,  який стимулює ендокринну вісь, включаючи тимус – вилочкову залозу, що відіграє важливу роль в імунній системі", – говорить він.

А результати дослідження виявили, що в осіб, які займаються сексом щонайменше один - два рази на тиждень, на 30% вищий вміст в слині імуноглобуліну А, ніж у тих, хто сексом не займається. Імуноглобулін А – антитіло, яке допомагає боротися з інфекціями і застудами.

Окрім того, вчені переконані, що секс сприяє зниженню кров'яного тиску до нормального рівня. В ході дослідження, опублікованого в журналі Biological Psychology, вчені опитали осіб віком від 20 до 47 про те, як часто вони займаються сексом, а потім виміряли їм тиск. У результаті дослідники зробили висновок, що частий секс пов'язаний зі зниженням тиску. Близькість – це відмінний спорт,
кардіонавантаження. Підвищення рівня статевих гормонів, особливо естрогену, дуже корисно для серця. Регулярний секс, підтверджують результати дослідження, зменшує ризик серцевого нападу й розвитку коронарної хвороби серця у чоловіків.

А ще вчені стверджують, що сперма має властивості антидепресанту. Контакт зі спермою під час сексу може збільшувати рівень відчуття щастя у жінок – а відповідно, знижувати рівень стресу. Кері Саймон, клінічний соціальний працівник з Сент-Луїса, вважає, що інтимна близкість знижує в організмі людини рівень кортизолу – гормону стресу. До того ж, це допомагає позбутись безсоння -
окситоцини, що виділяються під час оргазму, сприяють сну, пише  www.depo.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.