При появі в чоловіка раннього облисіння негайно відведіть його до кардіолога

4 Вересень, 2017 - 17:15

Раннє облисiння може виявитися передвiсником iшемiчної хвороби серця, про таке заявили нiмецькi вченi. За результатами багаторiчних дослiджень, виявилося, що ризик розвитку проблем iз серцем при ранньому облисiннi збiльшується аж
на 32% (якщо не йдеться про спадковий фактор, через який чоловiки в родинi рано втрачають волосся). Отже, саме за станом шевелюри молодого чоловiка можна визначити його схильнiсть до розвитку певних недуг.

У дослiдженнi взяло участь майже 40 тисяч добровольцiв. Виявилося, що наявнiсть лисини в молодому вiцi втричi збiльшує ймовiрнiсть розвитку iшемiчної хвороби серця в майбутньому. А що масштабнiша алопецiя, то вищий ризик. Науковцi припускають, що в основi такої залежностi -- резистентнiсть до iнсулiну, хронiчнi
запалення або пiдвищена чутливiсть до тестостерону.
      
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.