Виявлено основний фактор, що провокує збільшення рівня холестерину, - мова не про їжу

7 Вересень, 2017 - 16:45

Якщо ваша робота супроводжується нескінченними стресами і нервовими переживаннями, то вчені припускають, що в цьому випадку підвищується рівень "поганого" холестерину. Це й призводить до збоїв у роботі серцево-судинної системи.

Велике дослідження провели американські фахівці, які вивчили здоров'я понад 90 тисяч пацієнтів, що проходили лікування в різних штатах США. Експерти з подивом виявили, що найгірші аналізи у тих пацієнтів, які трудяться на нервовій роботі. Якщо протягом року людина бодай раз відчувала сильний стрес, то в її  крові підвищувався рівень поганого холестерину.

Причому навіть за допомогою дієт знизити рівень шкідливої речовини було дуже складно. Майже 9 відсотків iз числа всіх випробовуваних мали високий ризик серцево-судинних хвороб  через напружену і стресову роботу. Автор роботи лiкар Карлос Каталіна зазначив, що незабаром ці пацієнти зіткнуться з дисліпідемією.

Дисліпідемія -- це порушення обміну речовин, при якому в організмі людини підвищується зростання тригліцеридів і ліпопротеїдів низької щільності, а також поганого холестерину. Такий  дисбаланс науковцi виявили в тій групі пацієнтів, які відчували постійний стрес. Крім того, рівень хорошого холестерину в їхньому
організмі з кожним днем знижувався. Автор експерименту назвав стресову роботу найголовнішим фактором, що впливає на самопочуття сучасної людини.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.