Фахівці назвали принцип виховання синів, який забезпечить їм успішне майбутнє

8 Вересень, 2017 - 17:15

Чоловіки, які обіймають високі посади і є успішними, частіше радяться зi своїми мамами. Такого парадоксального висновку дiйшли спеціалісти Національного психологічного товариства Великобританії, опитавши кілька тисяч керівників та звичайних клерків.

З'ясувалося, що дві третини керівників великих корпорацій, високооплачуваних менеджерів та хірургів (62% опитаних) неодмiнно радяться з мамами перед ухваленням важливих рішень. Притiм: що вищий дохід чоловіка, то частіше він звертається до матері за порадою. А от серед звичайних клерків кількість
"маминих синочків" значно менша -- лише кожен п'ятий iз них радиться з матусею. 39% пристають на мамин бiк у суперечках. А бiльш як третина всіх чоловіків (37%) у дорослому віці просять мам... прати i  варити для них.

Загалом, ще пренатальні психологи з'ясували, що успіх у житті та кар'єрі залежить від того, як у людини минув вік немовляти. У процесi тривалого дослідження вчені спостерігали за життям 1,5 тисячі людей -- від народження до 60-річного віку. І з'ясувалося, що ймовірність досягнення чоловіками високого соціального статусу
вища на 41 відсоток серед тих, хто в ранньому дитинстві перебував на грудному вигодовуванні. Бо таке вигодовування сприяє формуванню емоційного контакту між мамою та дитиною, а це є поштовхом до подальшого розвитку особистості.

Якщо відкинути фанатичну прив'язаність дорослого сина до матері, котрий 
усвідомлює себе лише як частину мами (це є варіантом патології), то звичка радитися з нею свідчить якраз про гармонійний розвиток особистості дорослого чоловіка, пояснюють фахівці.  А якщо він здатен любити, поважати, прислухатися до матері, це означає, що він приймає свою жіночу фігуру "аніму" (у кожного з нас є жіноча та чоловіча фігури). А це сприяє активації інтуїтивної частини мислення, коли рішення ухвалюється без участі логіки. Саме цим пояснюється, чому рішення i дії таких чоловіків привели їх до успішності". 


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:18
Найвищий відсоток летальності - у Донецькій, Луганській та Одеській областях.
14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.