Оселедець віднесли до списку лікувальних продуктів

8 Вересень, 2017 - 18:00

Упродовж усього холодного перiоду нiдерландськi вченi радять регулярно споживати оселедець. За їхнiми словами, саме ця риба мiстить необхiднi речовини для посилення роботи iмунної системи та пiдтримки цiлого органiзму взимку. Тому оселедець визнали справжнiм джерелом бадьоростi, сил та здоров'я.

Дослiдники виявили, що в тих сiм'ях, де оселедець споживають регулярно, дiти не слабують, а в дорослих не розвивається синдром хронiчної втоми (найпоширенiша проблема зими). Секрет у тому, що лише кiлька шматочкiв цiєї риби здатнi забезпечити органiзм добовою нормою полiненасичених жирних кислот. А це потрiбно, зокрема, для профiлактики атеросклерозу, виведення вiльних
радикалiв, нормалiзацiї роботи пiдшлункової залози й жовчевого мiхура, покращення стану печiнки.

Хоча треба мати на увазi, що цей продукт протипоказано споживати гiпертонiкам, а також особам iз хронiчними недугами нирок.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.