Названо вітамін, якого боїться рак — і це не вітамін С

11 Вересень, 2017 - 13:00

Меланома є найбільш смертельною формою раку шкіри, але уникнути небезпечного захворювання, за новою версією вчених, може допомогти нікотинамід, відомий також як вітамін РР.

Попереднє вивчення питання показало, що цей вітамін має потужний профілактичний потенціал щодо меланоми, пише журнал Photodermatology, Photoimmunology & Photomedicine.

Дослідники з університету Сіднея висунули гіпотезу про те, що прийом вітаміну РР здатний бути вкрай дієвою профілактикою для пацієнтів, які мають підвищеним ризиком розвитку меланоми. До цього висновку вчені дійшли, проаналізувавши дані, отримані в ряді досліджень, в яких перевірялася здатність нікотинаміду впливати на клітини меланоми.

Адже нікотинамід здатний захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, активуючи процес відновлення ДНК після УФ-опромінення. Також, за словами фахівців, ними були виявлені свідчення того, що вітамін РР веде до зменшення імуносупресії і запалень, внаслідок яких і  розвивається рак, пише ladyhealth.

Зараз плануються клінічні досліджень, які б могли підтвердити здатність нікотинаміду запобігати меланомі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.