Самотність визнано епідемією

12 Вересень, 2017 - 13:00

З самотністю необхідно вести справжню боротьбу, адже вона набуває ознак епідемії — таку ініціативу висловили фахівці з Американської психологічної асоціації.

Вчені неодноразово заявляли, що самотність негативно впливає на здоров'я, починаючи від психічного стану і завершуючи фізичним. Це все істотно впливає на ранню смерть.

Експерти вивчили свідчення людей, що живуть в майже однакових умовах, всі вони мали приблизно однаковий дохід, але якщо у людини не було будь-яких значних та тривалих стосунків, то у неї підвищувався ризик розвитку небезпечних захворювань. Самотні люди найбільше страждають від психічних недуг, проблем з серцем, ожиріння і підвищеного тиску, пише grifonsoft.

Спілкуючись з пенсіонерами, які проживають одні, фахівці чули, що ті вважали своє життя порожнім, люди без пари прагнули заповнити порожнечу, бо життя на самоті здавалося їм сірим і сумним. Уважно проаналізувавши отримані дані, психологи закликають вести боротьбу із самотністю, називаючи цей фактор епідемією.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.