Фахівці пояснили, чому жінкам не варто заробляти більше за своїх чоловіків

13 Вересень, 2017 - 13:00

Співробітники Бостонського університету проаналізували дані майже 1100 подружніх пар. І виявили: чоловіки, чиї дружини заробляли більше за них, мали проблеми зі здоров'ям. Фінансово залежні від своїх дружин чоловіки виявилися схильні до проблем з серцем, хронічних захворювань легенів і виразки шлунка.

Дослідження показало, що чоловіки, які переставали бути основними годувальниками в сім'ї, нерідко курили, вживали алкоголь і поводилися неправильно. Таким чином вони намагалися підвищити рівень своєї мужності, пише nastroenie.com.ua.

До речі, раніше вчені з Університету Іллінойсу встановили: жінки, які заробляли більше, ніж їхні чоловіки, частіше мали виражені симптоми депресії.

У чоловіків все виявилося навпаки. Якщо чоловік ставав основним годувальником у родині, його рівень психологічного благополуччя згодом підвищувався. Вихід на пенсію для того, щоб піклуватися про дитину, не позначався на психологічному благополуччі жінок. А ось психологічне благополуччя батьків, які зважилися на такий крок, страждало.

Так, судячи з усього, рівень психологічного благополуччя знижується у тих чоловіків і жінок, чия поведінка не відповідає традиційним гендерним ролям. Ймовірно, такі люди знають, що їх поведінка в суспільстві сприймається негативно. Це підриває їх психічне здоров'я. Дослідники відзначають: зростання заробітної плати і вкладу в сімейний бюджет не настільки сильно впливав на психічне здоров'я жінок, які були прихильницями рівноправності в сім'ї.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Восени на фоні змін погодних умов часто погіршується стан хворих  із артритом. Про таке ще кажуть, мовляв, суглоби крутить - на  зміну погоди. 
Британськi науковцi довели це, провівши дослідження за участю 180 людей.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.