Знайдено нові несподівані факти про шкоду фаст-фуду

14 Вересень, 2017 - 13:00

Видання The Times опублікувало цікаві відомості про улюблену багатьма їжу -- виявляється, фаст-фуд викликає у людей звичку до поспіху і суєти.

Причому для того, щоб нею заразитися, зовсім необов'язково кожен день їсти бургери. Достатньо всього лише щодня споглядати вивіски закладів швидкого харчування. Саме до такого результату прийшли в ході експерименту канадські вчені, пише ladyhealth.com.ua.

Кільком сотням добровольців в Торонто демонстрували на частки секунди логотип відомого закладу швидкого харчування. Ті, своєю чергою, починали проявляти нічим не спровоковані ознаки нетерпіння.

Вчені прийшли до висновку, що у людини, яка щодня спостерігає вивіски мереж швидкого харчування, виробляється певний стереотип мислення, що змушує цінувати швидкість як корисну якість. Так, безумовно, якщо ви спізнюєтеся на важливу зустріч, прискорення кроку абсолютно виправдане. Але є й інша сторона медалі: якщо людина, прогулюючись парком, починає метушитися, її поведінка здасться, щонайменше, дивною.

Тож, дослідження виявили, що схильність до суєти безпосередньо залежить від того, наскільки часто її очі стикаються з вивісками фаст-фуду.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.