Не в зрості щастя: вчені розповіли, кому найбільше загрожує тромбоз

14 Вересень, 2017 - 11:30

Нове дослідження, проведене співробітниками Лундського університету (Швеція), показало: високі люди були схильні до венозної тромбоемболії -- утворення згустків крові у венах. У добровольців маленького росту ризик розвитку такої недуги виявився найнижчим.

У дослідженні взяли участь більше 1,6 мільйона чоловіків зі Швеції, які народилися в 1951-1992 роках. Також фахівці проаналізували дані більше мільйона жінок, які виношують першу дитину в період з 1982 по 2012 рік. Дослідники знайшли тісний зв'язок між ростом і ризиком венозної тромбоемболії.

Так, вчені виявили: у чоловіків нижче 160 сантиметрів ризик ВТЕ був  на 65% меншим, ніж в учасників з ростом 188 сантиметрів і вище. Представниці прекрасної статі нижче 155 сантиметрів стикалися з ВТЕ на 69% рідше порівняно з жінками, чий зріст становив 183 сантиметри або більше, пише nastroenie.com.ua.

Згідно з даними попередніх досліджень, високий зріст пов'язаний з іншими проблемами зі здоров'ям, наприклад, раком і цукровим діабетом вагітних. Тож, не у зрості щастя.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.