Цього не їжте: німецькі лікарі назвали вбивчі для серця продукти

14 Вересень, 2017 - 10:00

Кардіологи з Мюнхена повідомили про продукти, вживання яких здатне сильно нашкодити серцево-судинній системі. Практично весь список складається з готових і перероблених продуктів харчування, що містять багато штучних жирів і смакових добавок.

Дослідження науковців з кафедри кардіології Мюнхенського університету показало, що здоров'ю міокарда шкодять абсолютно всі продукти, в яких присутні маргарин і модифіковані жири. Тож віж печива й тортів потрібно відмовлятися якомога частіше.

Крім того, до небезпечних для серця продуктів вони зарахували сирокопчену і копчену ковбасу, шипучі вина і шампанське, пиво, а також чорну і червону ікру. Відносно пива кардіологи уточнили: якщо чоловіки дорожать станом серця, їм не потрібно випивати більше 0,5 літра в день, для жінок цей поріг ще нижчий -- 0,33 літра, повідомляє newsyou.info.

Загалом, дослідники відзначили, що у сучасних людей стиль харчування за ступенем загрози здоров'ю серця не поступається стресам.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У Сполучених Штатах через зараження стiйкими до медикаментiв  бактерій щороку помирає понад 100 тисяч пацiєнтiв лiкарень.
1. Вживати бджолиний мед (дiтям 5 -- 7 рокiв -- по 1 ч. л., а дорослим -- по 1 ст. л.) на нiч (розводити в 1/2 склянки вiдвару шипшини) протягом мiсяця.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.