Лікарі розповіли, чого не можна робити при появі ячменю, - тоді запалення швидко минеться

12 Вересень, 2017 - 17:15

Ячмінь - це запаленням волосяної фолікули вії, яке розвивається через переохолодження, зниження роботи імунної системи або порушення обміну речовин. При тім лікарі кажуть, що пацієнти часто припускаються фатальних помилок при появі такої проблеми. Зокрема, витискають, - це може викликати поширення інфекційного процесу з подальшим розвитком небезпечних ускладнень.

При ячмені не рекомендується прикладати тепло, оскільки це сприяє поширенню запалення, появі мацерації шкіри, появі абсцесу. Про таке пише nashamama.com.

У більшості випадків ячмінь самостійно проходить за кілька днів або тижнів.
На початкових стадіях розвитку ячменю (почервоніння повік, свербіж) його варто обробляти 70% етиловим спиртом 2-3 рази на день. Після прориву ячменю слід застосувати очні краплі і антибактеріальні очні мазі.

Хірургічне лікування показано у випадках, якщо ячмінь великих розмірів або його лікування не приносить очікуваного ефекту.  У випадках рецидиву застосовують препарати, що сприяють активізації захисних сил організму (адаптогени, вітаміни).
Що важливо, на період лікування необхідно відмовитися від використання косметики для очей, носіння контактних лінз, наголошують лікарі.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.