Вчені назвали тип характеру, який частіше за інші провокує розвиток хвороб серця

13 Вересень, 2017 - 14:45

Песимiсти найчастiше схильнi до хвороб серця -- пiдсумували  iталiйськi дослiдники з унiверситету Парми. Вони з'ясували, що через схильнiсть бачити життя у чорних тонах збiльшується кiлькiсть серцевих нападiв та зростає ризик iшемiчної хвороби
серця. Особистiсть, для якої характернi соцiальна замкненiсть, переживання тривоги, безнадiйностi, вiдчаю, схильнiсть до невеселих роздумiв, наражає на небезпеку своє серце.

У дослiдженнi взяли участь 30 пацiєнтiв з депресивними симптомами i 220 "нормальних" добровольцiв. Фахiвцi встановили, що не тiльки клiнiчна форма депресiї, а й схильнiсть переживати негативнi емоцiї i сприймати життя у чорному свiтлi пов'язана з частотою серцевих нападiв. Проаналiзувавши результати дослiдження, вченi дiйшли висновку, що особистiсть так званого проблемного типу найчастiше схильна до розвитку iшемiчної хвороби серця. Це доводить, що не тiльки глибока депресiя, а i її прихованi форми негативно впливають на серцево-судинну систему.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.