Вчені назвали тип характеру, який частіше за інші провокує розвиток хвороб серця

13 Вересень, 2017 - 14:45

Песимiсти найчастiше схильнi до хвороб серця -- пiдсумували  iталiйськi дослiдники з унiверситету Парми. Вони з'ясували, що через схильнiсть бачити життя у чорних тонах збiльшується кiлькiсть серцевих нападiв та зростає ризик iшемiчної хвороби
серця. Особистiсть, для якої характернi соцiальна замкненiсть, переживання тривоги, безнадiйностi, вiдчаю, схильнiсть до невеселих роздумiв, наражає на небезпеку своє серце.

У дослiдженнi взяли участь 30 пацiєнтiв з депресивними симптомами i 220 "нормальних" добровольцiв. Фахiвцi встановили, що не тiльки клiнiчна форма депресiї, а й схильнiсть переживати негативнi емоцiї i сприймати життя у чорному свiтлi пов'язана з частотою серцевих нападiв. Проаналiзувавши результати дослiдження, вченi дiйшли висновку, що особистiсть так званого проблемного типу найчастiше схильна до розвитку iшемiчної хвороби серця. Це доводить, що не тiльки глибока депресiя, а i її прихованi форми негативно впливають на серцево-судинну систему.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.