Прибирання визнали небезпечним для здоров'я

14 Вересень, 2017 - 17:15

Дезінфікуючі засоби можуть викликати небезпечне респіраторне захворювання – обструктивну хворобу легенів. Такі висновки оприлюднили фахівці Французького національного інституту здоров’я і медичних досліджень. За їх даними, при частому використанні вказаних засобів для прибирання ризик розвитку небезпечної
хвороби підвищується на 22-32%. 

Під час дослідження було проаналізовано дані 55 тисяч жінок, які спершу не потерпали через обструктивну хворобу легенів. Згодом же виявилося, що ризик розвитку недуги був підвищений у тих учасниць, які регулярно (мінімум раз на тиждень) користуються дезінфікуючими засобами.

До слова, раніше подібний зв’язок зафіксували між дезінфікуючими засобами і астмою. Також є дані, про те, що прибиральники часто страждають від обструктивної хвороби легенів, пише  wworld.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Медики кажуть, етап видалення підшлункової у донора складніший, ніж її трансплантація реципієнтові.
11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.